Home > Výrobky

Mimo služeb řezání a gravírování nabízíme i naše vlastní výrobky a design. Od razítek, přes 3D nápisy z různých materiálů i po gravírované cedulky na poštovní schránky.

Produkty pro Vás umíme vyrobit i navrhnout. Nahlédněte do naši galerie realizovaných zakázek a inspirujte se.

 

Razítka

značky Trodat

 Více o razítkách Trodat se dozvíte ZDE.

Gravírované tabulky

barevný plast nebo imitace kovu

Vyrábíme cedulky se jménem na poštovní schránku a dveře, štítky na pohár nebo trofej, označení čísla sedadla, pamětní desky, informační cedule a systémy, cedule pro projekty EU a mnoho dalších možností využití.

Gravírujeme do překližky nebo do plastu s povrchovou úpravou imitace kovu (zlato, mosaz, hliník atd.) nebo do dvoubarevných plastů - vygravírovaná plocha má odlišnou barvu od povrchové vrstvy (černou, barevnou - dle vzorníku).
Všechny plasty jsou vhodné k použití v interiérech, některé z nich jsou vhodné i pro exteriéry a odolají povětrnostním podmínkám. Překližku v exteriéru doporučujeme ošetřit lakem.

Výrobní štítky

barevný plast nebo imitace kovu

Štítky vyrábíme v různých tvarech i velikostech - se zakulacenými rohy s různým rádiem, s otvory pro nýty nebo šroubky. Můžeme je podlepit oboustrannou lepící páskou.

Gravírujeme do plastu s povrchovou úpravou imitace kovu (zlato, mosaz, hliník atd.) nebo do dvoubarevných plastů - vygravírovaná plocha má odlišnou barvu od povrchové vrstvy (černou, barevnou - dle vzorníku).
Všechny materiály jsou vhodné k použití v interiérech, některé z nich jsou vhodné i pro exteriéry a odolají povětrnostním podmínkám.

Architektonické modely

z papíru, lepenky, překližky

 Více o výrobě modelů se dozvíte ZDE.

Šablony

tenké stříkací šablony

3D nápisy

z plexiskla i překližky